PJES JAPANE QKA TJU NOVOITET SI TOYOTA NISSAN MI..

Shitet nga: AUTO-TRANS 29 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
SHES PJES JAPANE TE GJIPAV SI :TOYOTA ;MISUBISHI ;NISSAN; HONDAJ ETJ,
KEM GOMA FELLNA ETJ
BEJ DHE POROSI NGA GJERMANIA QFAR DO PJESE QKA TJU NOVOITET MUNT TI GJENI TEK NE
TRANSPORTI GRATIS
AUTO-TRANS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim