Passat 3C Amortizim

Shitet nga: Passat 12 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Amortizim per passat 3c b6, jane ne gjendje shume te mire oreginal te Vw dhe shume pak te perdorur.

Kemi 2 Pale amortizerë të njelloje ne gjendje shume te mire

Verejtje: Cmimi perfshine vetem 1 pale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim