Passat 3C B6 Komfor

Shitet nga: Geocad 12 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shitet komfor për Passat 3C B6.
Komfori vjen me të gjitha pajisjet dhe eshte ne gjendje shume te mire oreginal i vw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim