Pjesë për Opel Astra 1.6 Karavan 2002

Shitet nga: Eroll 24 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes pjest për Opel Astra 1.6 si;

Rypi,Pumpa e ujit dhe cilindri i rypit.
Të gjitha janë te reja.


Kontakto ne viber 00467023079202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim