Pjese per makina te te gjitha llojeve

Shitet nga: Luki 30 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera

Shes sensora parkimi per te te gjitha llojet e makinave me ngjyra te gjitha llojeve , qilsa me
Chip dhe pa chipa dhe plastika qilsave te reja te te gjitha makinave , fshisa xhamash,mbajtse orgjinale te telefonave per
Guma apo plastika per te te gjitha makinat per nderues te shpejtsive manual dhe automatike .
Plus shum Pjese tjera mvaret prej kerkeses suaj !

Kontakt ne Viber +37744267767
Orgjinale si ne foto jane
Çmimet sipas Marveshjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim