Pjese per vetura

Shitet nga: avni 14 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
I sapo ardhur dhe shum ne gjendje te mir dmth ka hapsir te mjaftushem jo ndrrim viber 049588184 ban edhe telf 044732878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim