QELSA TE VETURAVE ME QMIME TE LIRA

Shitet nga: Xxx 26 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
QELSA ME POROSI DHE FOTROLLA TE QELSAVE PER TE GJITHA DHOJET E VETURAVE ME QMIME TE LIRA SIPAS POROSIS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim