Qelsa per Astra H, Zafira B

Shitet nga: Veton 12 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   12 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes Fotrolla per qelsa te OPELL-it

Specification:
Compatible with:
for Vauxhall/Opel Astra H dhe Zafira B

Color: Black
Transponder Chip: NO
Electronics/Battery: NO

Te interesuarit:
Tel: 049/200-767
Vibesr: +38649200767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim