Qelsa per te gjita veturat VW Citroen Peugot...

Shitet nga: Andi 13 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
qelsa per vetura Vw AUDI OPELPEUGOT CITROEN RENAULT me kod si dhe vetem fotrolla me porosi qmime te arsyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim