Shprica per larjen e veturave

Shitet nga: Hekuran 23 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes shprica per larjen e veturave jan ne gjendje te rrugullt dhe pak te perdorur.Per me shum informata kontaktoni ne kete numer 044508454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim