VCDS-Release programi për kontrollin kompjuterik .

Shitet nga: Besnik 15 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Diagnoze universale per vetura dhe kamionat prej 1992 deri 2015.
Mundeson leximin e gabimeve,fshirjen e gabimeve,leximin e senzorve te (turbines,dizneve,Frenave ABS e shum tjera).Fikjen e ditave te airbag-ve,SRS,ABS apo te motorrit.
Diagnoza mundeson edhe kodimin/programimin e dizneve apo bosch pumpes,kodimin e drivatve automatik,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.

Me kete diagnoz mund te ndalni driten e Servisit/inspektionint ne te gjitha veturat deri 2014.
Kjo diagnoz punon me te gjitha veturat deri ne vitin 2014, dhe eshte me programin te fundit 2013.
Diagnoza mund te perdoret edhe ne kamiona(Instalohet programi ekstra FALAS).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim