autotrans

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autotrans 07 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Drita dhe pjes te ndryshme per kere japane dhe gjermane. Prej 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim