clio 98

Shitet nga: xxxx 07 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Dyer dhe auba te renault clio 1 98
Qmimi per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim