vilushker , frigo

Shitet nga: isufi 04 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
vilushker dhe frigo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim