xenona

Shitet nga: Xenon 01 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shesin te gjitha llojet e dritave.XENON,BIXENON,LED,LED ANGEL EYE,SI DHE PLLAKA PER BMW,MERCEDES ETJ.... per ma shum na kontaktoni.Vlen te ceket montimi bahet gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim