Peugeot Boxer 2.8 HDI i sapo ardhur nga zvicra..

Shitet nga: Ednis 19 Qer 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Peugeot Boxer 2.8 HDI pezho boxer 7 ulse sa ardhurn nga zvicrra i doganuar viti 2002 ne gjenje shum te mir 7 ulse dupllo kabin ndrim ndrrim Submit ndrrim me naj vetur ma te re shtoj pareeeeeeeeeeee


Submit KONTAKTI NGA ORA 7.00 DERI 23 .00 FALEMINDERIT PER MIREKUPTIM
044566000-044542000


Submit


Submit


Submit


Submit


Submit

Lloji: Mercedes Viti i modelit: 2004 Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Modeli: Vaneo Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Automat
Çmimi: Me marrveshje
Llojet e shpalljes: Shitet
Kategoritë: Vetura
Përshkrim i sendit
SHES MERCEDES VANEO 1.7 DIZEL AUTOMATIK FULL OPCJONE MUNDET ME FAKTUR ME TVSH


POSEDON full opcjone
SENZOR PARKINGU tempomat
KLIM
NAVI
7-ULSE ETJ
NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE 2 par goma fellne
POSA ARDHUR NGA ZVICRA I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS EDHE 1 VITSHES NISSAN MICRA 1.5.DCI SI IRI FULL OPCIONE HARGJIMET SA SHKREPSA 044566000 NDRRIM ....... .GOLF 6 SHTOJ PARE SAPO DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR RKS wacer papuqe ngjeshses dheut kocka valakat jan te ri viti 2014 2013 2012 cat vacer wacer dyna pac per me shum info kontakto 044566000 gjindet ne pej shum e rujtme viti 29.12.2013 zhabic zhabica
mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewo0ochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA,..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim