Ford 350 kamionet Dizell

Shitet nga: Naser 03 Tet 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 300 EUR   10 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes urgjent Ford 350 Disell I prodhuar ne Amerike vitit i prodhimit 2006
I ka 100.000 mijla, ne Klm i ka afer 150.000 .
Kamioni e ka klimen ( AC),
Gomat e reja ,
Automatik
Makina eshte ne gjendje shume te mir dhe jam pronari I dyt prej qe u ble kjo makine . Bej ndrrim me kuzhina te reja !!!!

I mirpres blerisit serioz !!!!
045 438 440 ose viber


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim