Iveco

Shitet nga: Elvis 21 Gsh 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Iveco 2.8
Viti 2002 ne gjendje shum te mir.I doganuar dhe regjistruar ne rks.045/637-359 049/845-844 044/513-583

Ndrrim i mundshem me mercedes sprinter 2006-2007 (Kombi)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim