KAMION DAFF ME CARAD DHE NE JASTAKA

Shitet nga: - - - - - - 28 Krr 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHITET KAMION DAF ME CARAD EDHE NE JASTAKA

PO ASHTU E KA EDHE LIFTIN MBRAPA FUNKSIONAL

ESHT NE GJENDJE TE RREGULL

I REGJISTRUAR NE TABELA RKS

INFO NE 044333007 SI DHE 049333047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim