Kamijonete VW T4 dizel -91

Shitet nga: islam 07 Maj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Pejë
T4 viti i prodhimit 1991 , motori 2.4 ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim , gomat e para te reja .
Nr kontaktues 049307585 dhe 045350537 ndrrim i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim