Kamion IVECO

Shitet nga: Edison 25 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
KamionIVECO 80-210 i ruajtun ne gjendje te rregullt teknike dhe optike. viti i prodhimit 2000
serviset e kryera.
posedon: ABS, Klim, VEBASTO, gjamat elektronik, ka edhe shtrat per fjetje
mund te kontaktoni ne ne nr. 045497931. 044388326
Qmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim