Kamion Man

Shitet nga: Rrustemi 03 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Esht ne gjendje shum te mir dhe ne gjendje te rregullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim