Kamion Mercedes 913 viti 82

Shitet nga: ............. 25 Maj 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet Kamioni Mercedes 913 viti 1982 te kaluara vetem i ka 162,000 regjistrim deri ne Shtator 2015 ka edhe Hebibin dhe esht hidraulik ,i pa amortizuar, esht ne gjendje perfecte dhe me qmim te volitshem, .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim