Kamion mercedes benz 309D

Shitet nga: Premton 17 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes kamionin transportues per kafshe ne gjendje te mire viti i prodhimit 1984 i doganuar dhe regjistruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim