Kamiona MAN -92

Shitet nga: Xhevat 11 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten Kamionat jane ne gjendje te mire .Kamion Man 8-150 dhe 9-150 Viti 1992.Cmimi me marrveshje ose ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim