Kamionet Mercedes 609 D

Shitet nga: MENTORI 20 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR   4 200 EUR

Komuna: Pejë
Kamijonet Mercedes 609 D

Viti Prodhimit 1989

I Doganuar dhe nuk eshte rexhistruar as vozitur në Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim