Kamionet elt 35 motorri 2.8 dizel -99

Shitet nga: luigji 12 Krr 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kamijonetaa eshte ne gjendejh shummm te mir kamijoneta esht per bartjen e veturav osht e ardhur nga zvicra dhe duganu me daten 28.1.2015, 183 000 kilometra
Per momentin bajna edhe transfer te kerrev ne gjdo ven edhe ne gjdo koh jemi te lir per ju dhe bajm ndrime me vetura ose sene tjera. Faliminderit per me shum informata na kontaktoni ne nr: 044 950 601 - 049 241 671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim