Komb Wv T2 Diesel 1.9 1988

Shitet nga: xxx 06 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Pejë
-shes ose ndrroj me kombi me te madh
- eshte ne gjendje te mir
- 1.9 turbo diesel ne gjendje shum te mir
- arsyeja e shitjes eshte sepse nuk me hyne ne pune
dhe me duhet nje me i madh
- regjistrim ka 7 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim