Komb vw T4 me 9 ulese -93

Shitet nga: Besim 04 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Pejë
Shes kombi bus vw T4 viti i prodhimit '93 me regjistrim edhe 6 muaj, me 9 ulese dhe ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim