Kombe FIAT DUCATO 2.8 -03

Shitet nga: Arsim Ademaj 29 Maj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Fiat Ducato 2.8 viti 2003 me klim dhe doganum i ardhun nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim