Kombe VW T4 dizel -93

Shitet nga: ardiani jollaj 17 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kombi t4 eshte ne gjendje te rregullt dizell 1.9 regjistrim deri ne muajin 7 plus e ka dhe caraden
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim