Kombi Ford Transit dizel -06 boj ndrrim

Shitet nga: ford 16 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Pejë
Ford tranzit. 2006 viti dizel ne gjendje shumê te mirë.
3300uro e merrveshje.
per ma shumê na
Ktaktoni 044 739 563 dhe 044 155 073. ju Mirepresim.
ndrrim i mundeshem.fasad qeramika vetura.pune dore me fasad.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim