u shit flm sprinter 311cdi 2007 sapo ardhur

Shitet nga: sahit 11 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedesi osht ne gjendje prefekte tip top.per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim