Kamionetë

Shitet nga: Genc 13 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2001 viti i prodhimit, 148 mij kilometra te kalume. Kamjonet me 7 ulse, me rimorkjo, peugeo boxer, i regjistruar. Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim