Vilushkeri LINDE

Shitet nga: Haxhi Nikqi 19 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vilushkeri eshte ne gjendje te mir punon ne rregull per me shum kontaktoni ne 049136507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim