11 17

Shitet nga: Arber 06 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 1117 ne gjendje shum te mir boj edhe ndrrim 044763851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim