2008 Komatsu PC16

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
845 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim