2010 Caterpillar 434E

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1430 H
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim