207

Shitet nga: lili 27 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shum i mir oo tepr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim