23.5.25

Shitet nga: Mergim 22 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten gomat qmimi 250 euro per cop gomat gjenden ne pejë per me shum informacion ne numrin kontaktues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim