309

Shitet nga: dini 27 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose boj ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim