309

Shitet nga: dini 18 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
O shum i mir edhe shum rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim