309

Shitet nga: dini 19 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin me qmim te li o shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim