AGREGAT GJENERATOR

Shitet nga: HYSEN 03 Dhj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
AGREGAT GJENERATOR
NE GJENDJE SHUM TE MIR
PER MA SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL

044127711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim