Actros 2535

Shitet nga: Fidani 27 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Actros 2535 me vit te prodhimit 1998 per bartje e kontejnerve dhe me prateq ne gjendje shume te mire.
Ndrrim i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim