Actros 2646 3 aks kiper me reterder

Shitet nga: Valoni Sot 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 2646
3 aks 6X4 kiper
Viti 2004
Me libra te servisit
Me goma te reja
Me reterder
Me klim
Me tempomat
Kiperin me mbuloj(carad)
I gaqem per pun
Me dogan te pagume
I ardhur nga gjermanija
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim