Actros 32 40 Mikser 10m3 me dogan 2002

Shitet nga: Valoni 01 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 32 40
4 aks 10 m3
me klim
me goma te reja 12cop
me dogan te pagume
EURO III
me fatur te regullt me TVSH
Mikseri eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim