Actros Mikser 3240 10 m3 me dogan 2002

Shitet nga: Valoni 02 Dhj 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 3240
Mikser 10 m3 4aks
Viti 2001
Me goma te reja
Me dogan te pagume
Ne gjendje shum te mir
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim