Atego 815 -04 me dogan

Shitet nga: Valoni 10 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atego 815
viti 2003
Me goma te mira
I sapo ardhur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
me dogan te pagume
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim