Atego 815 2004

Shitet nga: Valoni 11 Gsh 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atego 815
Viti 2004
E sapo ardhura nga jasht
E sapo doganuara
Me fatur te regullta me TVSh
Ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim